کلمات میفروشند ! مهمترین ابزاری که مشتری های گذرا را به مشتری های دائمی تبدیل کند کلمات تبلیغاتی اثرگذار هستند و فراموش نکنید که یک تبلیغ غیر حرفه ای با کلمات اشتباه احتمالا ضرر بزرگی را به شما وارد خواهد کرد ، پس در انتخاب و استفاده از بهترین کلمات تبلیغاتی اثرگذار باید نهایت دقت را داشته باشیم.

شما فقط 3 ثانیه فرصت خواهید داشت تا توجه مخاطب خود را جلب کنید ، بله اشتباه نخوندید ، 30 ثانیه نه ! فقط و فقط 3 ثانیه !
تبلیغات در طی سالها تغییرات بسیاری داشته است اما کلمات تاثیرگذار همچنان ثابت باقی مانده اند.

کلمات زیادی را میتوان به لیست بهترین کلمات بازاریابی اضافه کرد ، ما تلاش کرده ایم تا بهترین کلمات تبلیغاتی / بازاریابی را به شما معرفی کنیم.

همه فروشنده ها و تبلیغ نویسان حرفه ای اگر میخواهند تبلیغ های پرفروش و اثرگذاری داشته باشند باید کلمات قدرتمند تبلیغاتی لیست زیر را به شکلی هوشمندانه در متن تبلیغشان استفاده کنند:

“شما” یکی از بهترین کلمات تبلیغاتی

این کلمه فرد را سراپا گوش می‌کند. “شما” کلمه ای است که هنگام صحبت با مشتری خود نیز باید بار‌ها تکرار کنید ، اگر میخواهیم مشتری احساس بهتری داشته باشد سعی کنید حتما از کلمه “شما” در متن تبلیغاتی تان استفاده کنید. کلمه شما یکی از پراستفاده ترین کلمات تبلیغاتی اثرگذار در لیست بهترین کلمات تبلیغاتی جهان است.
شاید برای شما اتفاق بیفتد که دوست داشته باشید هنگام تبلیغات از خودتان یا شرکت تان تعریف کنید، اما این یک حقیقت است که مشتریان با تمام وجود دوست دارند که شما از او یاد کنید و او را صدا بزنید. پس از خودتان ننویسید درباره مشتری بنویسید.

جدید

هرکسی همیشه در همه جا و در هر زمینه ای به دنبال یافتن جدید ترین هاست. آیا تا به حال برای انتخاب گوشی تلفن همراه به سراغ مدلهای قدیمی رفته‌اید یا مدلهای تازه به بازار آمده را در صدر انتخاب خود قرار داده‌اید چرا که کلمه جدید را به همراه داشته است.
گوشی جدید ، ماشین جدید، کفش جدید، مدل لباس جدید، طعم جدید ، بوی جدید و هزاران جدید دیگر همان هایی که اشتیاق خرید ایجاد می کنند. 

ضمانت

کلمه ضمانت حس اطمینان در خرید برای مشتری و حتی تحریک برای خرید کالای مورد تضمین را به وجود می آورد. او با این حس خرید خواهد کرد که در این معامله موارد بسیاری را بدست آورده و چیزی را از دست نخواهد داد.
اگر شما به محصول خود مطمئن هستید حتما ضمانت هایی نظیر تعوبض یا برگشت وجه را به او بدهید.کمتر کسی آنقدر از محصولی اذیت می شود که درخواست بازپرداخت می کنند ، زیرا شما میتوانید با قراردادن شرایط و قوانینی برای بازپرداخت روند آن را مشکل کنید.

کشف

برای مشتری باید چیزی جدید و قابل کشف در محصول و خدمت شما وجود داشته باشد. کشف کلمه ای محکم در ثبت علمی بودن و معتبر بودن محصول شماست ، مشتری با این تیتر در قدم اول به این فکر می کند که این محصول ارزش امتحان کردن و در نهایت خرید را خواهد داشت.

عشق/عاشق

این کلمه که به تنهایی هزاران معنا و مفهوم را دارد در فکر و احساس فرد نفوذ می کند دقت کنید اگر بر روی جعبه عطری این عبارت ثبت شود حس صمیمیت و نزدیکی با تولید کننده را ایجاد می کند. البته در استفاده از آن باید زیاده روی نکنید .
وقتی شما در مورد عطر صحبت می کنید ،” شما عاشق بوییدن آن خواهید شد” این در حالیست که اگر شغل فروش شوینده بهداشتی داشته باشید استفاده از : “شما حتما عاشق تمیز کننده توالت ما خواهید شد.” ممکن است تبلیغ افتضاحی برای شما باشد .
عشق ممکن است خوب عمل کند ، اما در استفاده از آن زیاده روی نکنید!

ثابت شده / تایید شده

یادآوری کنید که محصول ، خدمت یا کسب و کار شما آزمون خود را پس داده است. این اصلی مهم و موثر ؛ باید به مشتریان خود ثابت کنید که برند شما همان چیزی است که آنها نیاز دارند.
به عنوان مثال، یک برند ادعا کرد که از هر 10نفر ، 8نفر از محصولات تولیدی آنها رضایت کامل دارند. آن ها ادعای خوبی برای ثابت کردن را انتخاب کرده‌اند پس فقط درمورد کیفیت و مزایای محصول خود صحبت نکنید و به دنبال راهی برای اثبات آن باشید.
این نه فقط جز بهترین کلمات تبلیغاتی به شمار میرود بلکه جز مهمترین اصول هر کسب‌و‌کاری نیز میباشد.

نتیجه

اگر شما به مشتری قول نتیجه بدهید این عاملی در موفقیت شما را ثابت می کند و به این دلیل مشتری شانس این را در خود می بیند که با خرید به نتیجه که همان هدف اصلی است برسد. نتایج پس از خرید از همه چیز برای مشتری مهمتر است.

بهداشتی / ایمنی / سالم

این روز ها بهداشتی و کلمات این‌چنینی از قدرتمدترین کلمات تبلیغاتی هستند. ترس کرونا مردم را وادار کرده که به موضوع بهداشت و سلامت توجه بیشتری داشته باشند.
امنیت یکی از مهمترین انتظارات هر مشتری است (ریسک حداقلی از جهت سلامت و ضرر های احتمالی) .
در کاربرد این کلمه باید دقت داشته باشید چرا که گاهی استفاده از این کلمه باتوجه به کالایی که قرار است برایش تبلیغ کنید مناسب نیست و ممکن است مشتری را با جنبه های منفی محصول شما مواجه کند.

صرفه جویی

یکی از بهترین کلمات تبلیغاتی است ، چون حتی ثروتمندترین افراد تمایل به حفظ و ذخیره پول و زمان خود را دارند.

بهترین

“بهترین” دارای قدرت واقعی است. با این حال ، آنچه بهترین است در تبلیغات ذهنی است شما نمی توانید از مک دونالد به عنوان “بهترین فست فود در جهان” حمایت کنید ، مگر اینکه شواهد مشخصی برای اثبات آن داشته باشید. پس باید به طور صحیح و هوشمندانه استفاده شود

همین الان

مشتری را به اقدام فوری ترغیب و تشویق نمایید و کمبود زمان برای دستیابی به پیشنهادات عالی خود را گوشزد کنید .
این کلمه یکی از مهمترین کلمات بازاریابی به شمار می‌رود.

رایگان

رایگان بودن یک چیز برای همه جذاب است ! اینطور نیست ؟
پس رایگان را هم میتوانیم به لیست بهترین کلمات تبلیغاتی اضافه کنیم.

فرصت

به کمک این کلمه جوری فضاسازی کنید که پیشنهاد ، محصول و یا خدمات شما را به چشم یک فرصت بی‌نظیر و تکرارنشدنی ببیند.

آسان

مردم محصولاتی می خواهند که زندگی آنها را آسان تر کند. آنها زحمت چیزی پیچیده را نمی خواهند. اگر محصول یا خدمات شما این امکان را دارد که یک کار را آسان تر انجام دهید ، آن مزیت خود را تبلیغ کنید.

مقایسه کنید

اگر قیمتها یا پیشنهادات شما از نظر کیفی یا کمی در رقابت با رقبا برنده است ، با به چالش کشیدن مشتریان از کلمه “مقایسه” استفاده کنید.
با این کلمه ، شما به توانایی خود در ایستادن در پشت نام تجاری خود و توانمند سازی مشتریان در نتیجه گیری خود در مورد دلیل بهترین بودن محصول خود اطمینان خواهید کرد.

به دلیل / بخاطر اینکه

در ادبیات بازاریابی باید علت منطقی خرید محصول برای مشتری توضیح داده شده و ریشه نیاز محصول را برای مشتری مشخص نماید.

گران‌بها / ارزشمند

این کلمات در ذهن مخاطب تداعی کننده کیفیت و اصالت محصول خواهد بود.

شگفت‌انگیز

مشتری به ندای چیزی پاسخ مثبت خواهد داد که خارق‌العاده یا شگفت انگیز باشد.

راز

همه دوست دارند یک چیز ویژه و یا خاص را تجربه کنند. کلمه ای بسیار مهم برای جلب توجه مشتری.

نکته بسیار مهم در مورد بهترین کلمات تبلیغاتی

باید توجه کنید کلمات و عبارات ، در زمان و جایگاه مختلف، اثرگذاری متفاوتی خواهد داشت ، به همین دلیل باید با هوشمندی خاصی از آنها استفاده کرد.
عامل کلیدی موفقیت در تبلیغات ، استفاده هوشمندانه و ترکیبی از این کلمات و تبدیل آنها به جملات تبلیغاتی جذاب است .

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صفحه اصلیآکادمیتماسواتساپ