Motion graphics

سفارش ساخت موشن گرافیک

قرار گرفتن در دل یک داستان، موثر ترین روش برای همراهی و جذب مخاطب است.
قطعا شما هم تا حالا تجربه کرده اید که محتوایی که برای تان جذابیت چندانی را ندارد بخاطر ویدیو زیبای آن تا آخر دنبال کرده اید؟ اگر فکر میکنید اغراق است برای تان مثال ساده ای میزنم که همه مان در دامش افتاده ایم!
شما بارها میخکوب یک ویدئو موشن در تلوزیون یا رسانه های اجتماعی شده اید بدون آن که آن موضوع از قبل جذابیتی برای شما داشته باشد؛ در واقع شما صرفا جذب تصاویر متحرک و گرافیک جذاب آن ویدیو شده اید و بدین ترتیب قاعدتا در جریان مطالب عنوان شده در آن نیز قرار گرفته اید.

چه چیزی عالی تر از این؟! مخاطبی که هیچ تمایلی نداشت متن یک دقیقه ای شما را حتی نگاهی بیندازد، ویدئو کوتاه چند دقیقه ای تان را با اشتیاق دنبال میکند، پس حالا فرصت مناسبی برای تان ایجاد شده که پیام خود را از طریق این ویدئو منتقل کنید. شما با این روش بزرگ ترین قدم در مسیر بازاریابی خود را برداشته اید زیرا توانسته اید مخاطبان جدیدی جذب کنید!

هیپنوتیزمش کن!

هرچه گرافیک استفاده شده و محرک سازی تصاویر، خلاقانه تر و گیرا تر باشد بیننده بیشتر درگیر میشود تا جایی که نمیتواند چشم بردارد و انگار که هیپنوتیزم شده باشد با علاقه ادامه فیلم را دنبال میکند!

متن یا ویدئو؟ مسئله این است!

بیان یک موضوع با استفاده از کلمات شاید کمی سخت باشد و برای آن که یک موضوع را روشن سازید لازم باشد از متن های طولانی استفاده کنید که برای کاربر حوصله سربر باشد؛ اما با استفاده از تصاویر گرافیکی متحرک و یک صدا گذاریِ خوب شما به راحتی میتوانید موضوع خود را در مدت زمان کمی جمع بندی کنید.

موشن گرافیک
متن

ویژگی های یک موشن گرافیک اصولی

1.

درک آسان

با استفاده از عناصر و المان های مناسب مفاهیم را به آسانی به بیننده برسانید. این کار خلاقیت و مهارت زیادی مطلبد.

2.

مختصر مفید

شما فیلم کوتاه لازم ندارید. در عین گیرایی و جذابیت، موضوع را در کوتاه ترین زمان ممکن جمع بندی کنید.

3.

کیفیت بالا

فایل نهایی اکسپورت گرفته شده، با کیفیت و وضوح بالا باشد اما در عین حال حجم زیادی نداشته باشد.

4.

هماهنگی صدا و تصویر

صدا تاثیرگذاری را چند برابر بهتر میکند. سر ضرب ها یا صدای گوینده حتما با تصاویر سینک باشد.

آخ که اگه ویدئوت وایرال بشه!!

با یک پست، معروف شو!

امروزه که همه اطلاع رسانی ها از طریق فضای مجازی صورت میگیرد، یک ویدئو جذاب قابلیت اشتراک گذاری خیلی بالایی دارد. حالا فکر کنید با وایرال شدن ویدئو شما ممکن است چندین هزار نفر شما را بشناسند؟!
قدرت تاثیر موشن گرافی را اصلا دست کم نگیرید!

سوالاتی که درباره انواع طراحی لوگو بار ها پرسیده‌اید

سوالات متداول تخصصی

تفاوت بین انواع مختلف طراحی لوگو در چیه؟

سه نوع مختلف از لوگو وجود داره. شما میتونید انتخاب کنید که کدوم نوع لوگو مورد نیازتون هست:

لوگوی نوشتاری : فقط عنوان نوشتار شما تبدیل به لوگوتایپ اختصاصی میشه و هیچ نماد شکلی نداره.
لوگوی تصویری : فقط شکل نماد مرتبط با فعالیت شماست و عنوان تجاری شما با فونت آماده تایپ میشه .
لوگوی ترکیبی : شامل دو بخش لوگوی نوشتاری اختصاصی و لوگوی تصویری اختصاصی هست که در تناسب با هم طراحی میشن.

کدام نوع لوگو برای من مناسبتر هست ؟

تشخیص اینکه کدوم نوع لوگو برای شما مناسبتر هست، بستگی به سطح نیاز و دیدگاه خودتون داره. قطعا لوگوی ترکیبی گزینه مناسب تری هست. این لوگو از دو بخش مجزای نوشتاری و تصویری ساخته شده و کاملا همه نیازها رو برطرف میکنه. چون گاها نیاز میشه که از هر کدوم به تنهایی استفاده کنید، مثلا برای Favicon سایت، داشتن یک لوگوشیپ خیلی مفیده. یا مثلا برای ساخت گل سینه، داشتن یک لوگو تصویری یا لوگوشیپ خیلی موثر هست. همینطور در کنارش کاربردهایی برای لوگوی نوشتاری یا لوگوتایپ وجود داره که داشتن یک لوگوتایپ خوب و خوانا هم بسیار موثر هست. مثلا برای زمانی که میخواید لوگو رو در هدر سایت قرار بدید، یا زمانی که نیاز هست در ابعاد کوچیک روی خودکار چاپ کنید. به طور کلی لوگوی ترکیبی دستتون رو برای همه کاربردها باز میذاره و به همین دلیل پیشنهاد میشه.

تفاوت بین انواع مختلف طراحی لوگو در چیه؟

هزینه مربوط به اجرای لوگو یا بازسازی لوگو، با توجه به پیچیدگی و مقدار زمانی که صرف اجراش میشه محاسبه میشه. تعرفه رقمی معادل بازسازی لوگو هست. بخشی از مبالغ درج شده در سایت برای ایده پردازی در نظر گرفته شده که اگر ایده از خودتون باشه، اون مبلغ ازش کسر میشه. لطف بفرمایید طرح مورد نظر رو در واتساپ برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی پیام و استعلام مورد نیاز شما باشند.
شماره واتساپ ما : ۰۹۹۳۴۵۰۵۰۹۴

من برای سفارش طراحی لوگو عجله دارم. آیا ممکنه سریعتر از موعد بتونم تحویل بگیرم؟

احتمالش وجود داره. این مورد رو باید از همکاران ما در بخش پشتیبانی کارآفرینت بپرسید. چون با توجه به حجم سفارشات روزانه، در صورتی که جای خالی بین پروژه ها وجود داشته باشه، ممکنه بتونیم زودتر از موعد مقرر سایت براتون سفارشتون رو آماده کنیم. اگر این امکان در لحظه مقدور بشه، سفارش شما مشمول +30٪ افزایش قیمت میشه.

 
میشه اول اتود های سفارش طرح خودم رو ببینم بعد پرداخت کنم؟

متاسفانه خیر. به این دلیل که برای هر سفارش، ایده پردازی خاص خودش انجام میشه و زمان صرفش میشه، انجام این کار امکانپذیر نیست. انجام سفارشات و مشاهده اتود و طرح، تنها بعد از ثبت سفارش در سایت و پرداخت کامل امکانپذیر هست.