ترک شغل کارمندی ؟ 6 نکته مهم که حتما باید بدانید !

ترک شغل کارمندی این روز ها به یکی از مهمترین دغدغه های کارمندان تبدیل شده است ! بالا رفتن مخارج و هزینه ها و کفاف ندادن حقوق کارمندی بسیاری را به سمت شغل دوم اینترنتی کشانده است . بسیاری در…

ترک شغل کارمندی این روز ها به یکی از مهمترین دغدغه های کارمندان تبدیل شده است ! بالا رفتن مخارج و هزینه ها و کفاف ندادن حقوق کارمندی بسیاری را به سمت شغل دوم اینترنتی کشانده است .

بسیاری در تاکسی های اینترنتی نظیر اسنپ و تپسی فعالیت میکنند و بسیاری نیز به صورت هوشمندانه با تدارک راه اندازی کسب و کار اینترنتی این بار میخواهند رییس خود باشند و برای پولدارتر شدن کسی جز خودشان تلاش نکنند .

توجه کنید که برای اینکه شغل دومتان ،که دوسش دارید و برای آن  تلاش می کنید ، تبدیل شود به کار اصلیتان باید اول یک سری شرایط رو پیدا کنید و بعد شغل اول خود را ترک کنید پس تا موقعی که به شرایط زیر نرسیدی شغلت را ترک نکن!

  • درآمد کار دوم شما دو برابر مخارج ماهانه شما باشد.
  • برای ۶ ماه شرایط اضطراری پول کنار گذاشته اید.
  • مهارت شما به گونه‌ایی است که شغل دوم شما میتواند شغل اصلی باشد.
  • به خودتان تعهد داده‌اید که برای رسیدن به موفقیت سخت تلاش کنید.
  • آماده‌ایی روزی ۱۰ تا ۱۲ ساعت بر روی شغل جدیدت وقت بزارید.
  • به هیچ دلیلی بهونه نمیاورید و کار جدید خود را رها نمیکنید.

اگر تمام شرایطی که ذکر شده را دارید و از تداوم و نتیجه کار دوم خود مطمئن هستید میتوانید شغلی که درآمد کمتری به شما میدهد را رها کنید اما دقت کنید که همه نکات گفته شده را باهم داشته باشید زیرا داشتن یک یا دو مورد از موارد گفته شده صرفا کافی نیست اما لازم است.

مطالب مرتبط

مسیر پیشنهادی جک ما بنیانگذار علی بابا برای زندگی

مسیر پیشنهادی جک ما بنیانگذار علی بابا برای زندگی

جک ما بنیانگذار علی بابا (Alibaba) در یکی از سخنرانی‌های خود توصیه‌هایی درباره هر دهه از زندگی و نحوه گذراندن آن می‌کند. او در انتها می‌گوید که در هر شرایطی که هستیم نباید حسرت گذشته را بخوریم و باید برای ۱۰ تا ۲۰ سال آینده خود برنامه‌ریزی کنیم. این توصیه‌ها را...

بیشتر بخوانید
چگونگی مدیریت زمان از صفر تا صد !

چگونگی مدیریت زمان از صفر تا صد !

چگونگی مدیریت زمان یکی از مهمترین ضرورتهای زندگیست . قطعا جمله کلیشه زمان طلاست را شنیده اید ! زمان مهم ترین دارایی است ما انسان هاست پس میتوانیم ولخرج باشیم و هم میتوانیم هوشمندانه از آن استفاده کنیم . همه می‌دانیم که ضعف در برنامه ریزی و مدیریت زمان،...

بیشتر بخوانید

شما هم به جمع ۱۰۰,۰۰۰ مشترک خبرنامه‌ ما بپیونید

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آموزشی رایگان

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی آکادمی کارآفرینت استفاده نمائید.