آکادمی کسب و کار اینترنتی

داستان کارآفرینت

کارآفرینت ترکیبی از دو کلمه کارآفرین و نِت (اینترنت) است

ماجرای کارآفرینت به چند سال پیش برمی‌گردد. دغدغه‌ای که تبدیل به مهمترین رسالت ما شد. رویای کارآفرینت از آنجایی شکل گرفت که به این باور رسیدیم که هر کسی به کمک اینترنت، می‌تواند کارآفرینی کند، میتواند به درآمد برسد. میتواند همچنان رویا هایش را زنده نگه دارد.

آکادمی کارآفرینت از بهار‌‌۱۳۹۹ بصورت رسمی شروع به‌کار کرد. هدف اولیه کارآفرینت تاثیرگذاری در رشد و پیشرفت هزاران کارآفرین اینترنتی و همچنین کاهش نرخ بیکاری در جامعه بود .
تیم کارآفرینت به سرپرستی امیرعلی ضابطیان از سال ۹۶ تا به امروز تجربه موفق راه اندازی چندین کسب و کار اینترنتی را داشته است که میتوان به اسپورتِ‌تو، نهالت، هُنَرِت، خانگی‌مارکت و … اشاره کرد.
تمامی این کسب‌و‌کار ها در حال حاضر فعال و مسبب فعالیت و اشتغالزایی برای بیش از ۳۰ نفر بوده است.

 

آکادمی کارآفرینت با تهیه محتوای اختصاصی تصویری و متنی و همچنین برگزاری دوره های حضوری و آنلاین سعی در ایجاد آموزش‌هایی با سطح کیفیت جهانی دارد.

 کارآفرینت تولید محتوا با کیفیت و همچنین دوره های آموزشی در حوزه کسب و کار‌های اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ را در اولویت فعالیت خود قرار داده است.

۱

با یک کارشناس گفتگو کن

۲

دنبال یک دوره بگرد

۳

ثبت نام کن!

اهدافمان

مقصد ما

مجموعه آموزشی کارآفرینت تلاش دارد، شهروندان ایرانی هزاره سوم را به تخصص‌ها و مهارت‌های حیاتی این هزاره مسلح کند تا در دنیایی که مفهوم شغل، کار و استخدام هر روز دستخوش تغییر می‌شود، مطمئن باشند همگام و همراه این دنیا قدم خواهند برداشت و از زیبایی‌ها و ارزش‌های آن بی‌نصیب نخواهند ماند.

دیدگاهمان

آینده‌ی ما

ایرانی زیبا و غنی، جوانانی پرامید متن ساختگی با تولید سادگی از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک هیولای وردپرس است چاپگرها و متون بلتون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارها می باشد

آکادمی کارآفرینت به شما کمک خواهد کرد تا کسب‌وکار خود را توسعه داده و درآمد خود را افزایش دهید.

دوره‌ آموزشی

آموزش ویدیویی

آموزش رایگان

چرا باید کارآفرینت را انتخاب کنید؟

یادگیری در خانه

دوره های آموزشی کارآفرینت بصورت آنلاین و ویدیویی بوده و شما در هر زمان و مکانی می‌توانید به آموزش ها دسترسی داشته باشید و یادگیری خود را دنبال کنید.

i

آموزش های رایگان

رسالت اصلی کارآفرینت، آموزش است. پس همواره در برنامه ما، آموزش های رایگان جایگاه ویژه‌ای دارد تا عزیزانی که امکان شرکت در دوره ها را ندارند بتوانند به دانش خود بیافزایند.

v

پشتیبانی ویژه

دانشجویان دوره های شامل پشتیبانی کارآفرینت می‌توانند تا ۶ ماه از پشتیبانی ویژه کارآفرینت راهنمایی گرفته و اشکالات و ابهامات خود را در رابطه با آموزش های این دوره برطرف کنند.

یادگیری برای ما هیچ مرزی ندارد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک هیولای وردپرس است که در ستون و سطر مورد نیاز است

خلاقیت جوهره اصلی کارهایمان است

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک هیولای وردپرس است که در ستون و سطر مورد نیاز است

R

تجربه موفق

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک هیولای وردپرس است که در ستون و سطر مورد نیاز است

با ما در ارتباط باشید !

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد. برخی از ایده‌های کنونی وب‌سایت کارآفرینت، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.