درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید!

کارآفرینت ترکیبی از دو کلمه کارآفرین و نِت (اینترنت) است

کارآفرینت نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. ماجرای کارآفرینت به چند سال قبل برمی‌گردد. دغدغه‌ای که تبدیل به مهمترین رسالت ما شد. رویای کارآفرینت از آنجایی شکل گرفت که به این باور رسیدیم که هر کسی به کمک اینترنت، می‌تواند کارآفرینی کند، میتواند به درآمد قابل قبول برسد. میتواند همچنان رویا هایش را زنده نگه دارد. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روز از بهار ‌‌۱۳۹۹ بصورت رسمی شروع به‌کار کرد. هدف اولیه کارآفرینت تاثیرگذاری در رشد و پیشرفت هزاران کارآفرین اینترنتی و همچنین کاهش نرخ بیکاری در جامعه بود  پس با طراحی دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ سعی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن را برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد.   .
تیم کارآفرینت به سرپرستی امیرعلی ضابطیان از سال 96 تا به امروز تجربه موفق راه اندازی چندین کسب و کار اینترنتی را داشته است که می‌توان به اسپورتِ‌تو، نهالت، هُنَرِت، خانگی‌مارکت و … اشاره کرد.
تمامی این کسب‌و‌کار ها در حال حاضر فعال و مسبب فعالیت و اشتغالزایی برای بیش از 30 نفر بوده است.

کارآفرینت چه کار می‌کند؟ 

کارآفرینت با شناسایی تغییرات فناورانه در حوزه دیجیتال و نیاز روزافزون جامعه ایران به کارآفرینی کار خودش را شروع کرد، اما با پیش رفتن، کسب تجربه، گرفتن بازخورد از دانشجویان و یاری گرفتن از اساتید متخصص این حوزه، به عرصه‌های بزرگتر و جذاب‌تری مانند آموزش‌های مرتبط با راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی، اصول دیجیتال مارکتینگ، آموزش نیازمندی‌های مدیریتی کسب‌وکارها، تیم‌سازی، توسعه کسب‌وکار و … پا گذاشت. فعالیت های کارآفرینت به دو بخش آکادمی کسب و کار اینترنتی و آژانس بازاریابی اینترنتی تقسیم می‌شود.

مقصد ما (اهداف کارآفرینت)

کارآفرینت تلاش دارد، شهروندان ایرانی هزاره سوم را به تخصص‌ها و مهارت‌های حیاتی این هزاره مسلح کند تا در دنیایی که مفهوم شغل، کار و استخدام هر روز دستخوش تغییر می‌شود، مطمئن باشند همگام و همراه این دنیا قدم خواهند برداشت و از زیبایی‌ها و ارزش‌های آن بی‌نصیب نخواهند ماند.

آینده‌ی ما (دیدگاه کارآفرینت)

ایرانی زیبا و غنی، جوانانی پرامید، فصلی نو در تجارت و بازاریابی کسب و کارها. دنیای مدرنی که بر پایه فناوری و نوآوری پیش می‌رود، شهروندانی یادگیرنده و خلاق. دیگر چیزی به نام بیکاری و عدم امنیت شغلی وجود نخواهد داشت. دیگر هیچ کسب و کاری نگران نابودی نیست و فقط پیشرفت است که حرف اول را می‌زند.

مهمترین ویژگی کارآفرینت

یادگیری برای ما هیچ مرزی ندارد و خلاقیت جوهره‌ اصلی کار هایمان است.

ارتباط با کارآفرینت

آدرس: تهران، ستارخان، خ نیایش، خ امام منتظر، کوچه ششم، پلاک ۵، واحد ۲

  • تلفن: ۰۲۱۶۶۵۳۷۲۰۳
  • وبسایت: Karafarinet.com
  • ایمیل: info@Karafarinet.com
صفحه اصلیآکادمیتماسواتساپ